Powrót Leaka

09-10-2020

Legendarna brytyjska marka, założona w 1934 roku przez ostatnie lata była w stanie "śpiącym", ale na początku tego roku weszła w skład grupy International Audio Group, co sprawiło, że ponownie obudziła się do życia i wypuściła nową linię sprzętu, zachowując charakterystyczny vintage design.

Już mamy w naszym salonie dwa urządzenia z nowej serii: zintegrowany wzmacniacz STEREO 130 i Transport CD CDT. Oba modele mogą być zarówno w klasycznej obudowie jak i w drewnianej.

LEAK STEREO 130 to wysokiej jakości zintegrowany wzmacniacz o wysokiej wierności dla entuzjastów współczesnego audio. Został zaprojektowany, aby idealnie pasować do szerokiej gamy źródeł analogowych i cyfrowych, dzięki różnorodności wejść.
Ma wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy Moving Magnet, który umożliwia bezpośrednie podłączenie do gramofonów gramofonowych. Możesz także przesyłać strumieniowo muzykę do LEAK STEREO 130 z dowolnego urządzenia Bluetooth, takiego jak przenośne odtwarzacze muzyczne i smartfony, za pomocą innowacyjnego wbudowanego kodeka aptX i AAC.
Detaliczna cena Stereo130 to 3799zł (4299zł za wersję drewnianą).

Po raz pierwszy w historii LEAK miłośnicy dźwięku mogą cieszyć się odtwarzaniem płyt CD i multimediów cyfrowych.
LEAK CDT oferuje najwyższy dostępny standard odtwarzania dźwięku z CD w tej klasie cenowej. Jest również wyposażony w funkcję odtwarzania z urządzenia pamięci USB.
LEAK CDT wykorzystuje ultra-gładki mechanizm, który emanuje jakością i niezawodnością.
Odtwarzacz płyt CD starannie zamontowany we własnej obudowie ekranowanej elektromagnetycznie został wyposażony w dedykowany zasilacz. Zegar cyfrowy jest kontrolowany przez kryształowy oscylator z kompensacją temperatury, który zapewnia, że ​​wyjście cyfrowe zarówno z gniazd koncentrycznych, jak i optycznych ma minimalne zniekształcenie cyfrowe, dzięki czemu cyfrowa ekstrakcja sygnału jest wyjątkowo precyzyjna.
Funkcja odtwarzania z urządzenia pamięci USB oferuje pełną kontrolę transportu i nawigację po folderach/plikach. LEAK CDT jest kompatybilny z urządzeniami w formacie FAT16 i FAT32 i odtwarza media w formacie WMA, MP3, WAV i AAC.
Detaliczna cena Stereo130 to 2499zł (2999zł za wersję drewnianą).

https://www.mdbaudio.pl/manufacturer/leak