Opinie o Nas

iFi audio iDSD Nano BL / OUTLET / autoryzowany salon Wrocław / gwarancja 2 lata

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: iFi audio
 • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
  Czas realizacji: Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym (2-3 dni)
 • szt.
 • 1 099,00 zł 939,00 zł / szt.
 • Oblicz

Napędzaj swoje słuchawki w wielkim stylu!

Z mocą przewyższającą możliwości iPhona 6 aż dziesięciokrotnie ((285mW vs. 27mW), nano Black Label z łatwością napędzi praktycznie wszystkie z dostępnych na rynku słuchawek.

OUTLET - urządzenia z ekspozycji

Urządzenia oznaczone jako OUTLET pochodzą z ekspozycji naszego salonu. Kolumny nie posiadają żadnych uszkodzeń, są w pełni sprawne, posiadają fabryczne opakowania oraz pełną gwarancję polskiego dystrybutora.

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

 

iFi audio iDSD BL nano

Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC

 

Napędzaj swoje słuchawki w wielkim stylu!

Z mocą przewyższającą możliwości iPhona 6 aż dziesięciokrotnie ((285mW vs. 27mW), nano Black Label z łatwością napędzi praktycznie wszystkie z dostępnych na rynku słuchawek.

 

Jest mały, lekki i bateryjny. Możesz go zabrać ze sobą gdziekolwiek tylko chcesz i nie martwić się, że zużyje energię Twojego smartfona. Po prostu włącz najpierw nano Black Label i dopiero potem podłącz go do swojego telefonu/tabletu. Litowo-polimerowa bateria zapewnia iDSD nano do 10 godzin nieprzerwanej muzycznej radości. Posiada on również specjalne wejście USB typu A, aby umożliwić bezpośrednie połączenie z urządzeniami marki Apple specjalną przejściówką USB-Lightning lub kabelkiem OTG dla produktów z systemem Android. A w domu z łatwością korzystaj z dołączonego kabla USB3.0, aby podłączyć się do swojego komputera PC.

 

W firmie iFi zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. I właśnie dlatego dodaliśmy kolejny typ obsługiwanych plików do naszego bogatego portfolio. Nieważne, czy z pomocą serwisu TIdal, czy własnych zakupionych utworów, iDSD Black Label pozwoli wznieść mobilne granie na zupełnie nowy poziom, dotychczas dostępny jedynie dla studyjnych mistrzów.

 

Nano iDSD Black Label jest jednym  najlepszych przetworników D/A, natywnie obsługującym pliki wysokiej rozdzielczości High-Res, który jednocześnie wspiera rozwiązania: PCM (32/384kHz0, oraz DSD do nawet 256 próbkowań płyty CD. I to tak dla systemów Windows o OSX, jak i mobilnych iOS i Android. Nasz ogólnoświatowy certyfikat został oficjalnie wystawiony przez Japońskie Stowarzyszenie Audio. Nigdy nie akceptuj muzyki w niskiej rozdzielczości!

 

Nano iDSD Black Label pozwala wybrać pomiędzy filtrami cyfrowymi „Listen” (Minimum Phase), a „Measure” (Linear Phase). To jedyny przetwornik D/A tej klasy, który daje swojemu użytkownikowi taką elastyczność.

 

Zupełnie nowa konstrukcja zaimplementowanego wzmacniacza słuchawkowego pozwala uwolnić dwa razy więcej mocy, niż oryginalny nano iDSD (16Ohm), i nawet czterokrotnie więcej w wypadku słuchawek wysokoomowych. W międzyczasie wbudowany układ iEMatch zapewnia harmonijną współpracę z nawet najskuteczniejszymi słuchawkami i monitorami dokanałowymi, które mają tendencję do syczenia, a niekiedy i brak możliwości wysterowania na akceptowalnym poziomie głośności. Nowe iDSD posiada również wyjątkową technologię S-Balanced, dzięki której każda słuchawka może korzystać z dobrodziejstw w pełni zbalansowanej konstrukcji, bez względu czy same posiadają taką budowę i jak wysoką skuteczność pracy posiadają. Taka budowa ogranicza przenikanie się kanałów P-L nawet o 50%!

 

Jako firma z dużym doświadczeniem, uwielbiamy wypróbowywać nowe komponenty, które pojawiają się na rynku, i kiedy tylko jest to możliwe, korzystać jedynie z najlepszych aktualnie dostępnych rozwiązań.  W czasie, gdy niektórzy starają się ukryć wygląd wnętrza swoich produktów, my zawsze staraliśmy się pokazać, co mamy „pod maską”, dzięki czemu nasi nabywcy mają pewność co do wartości swoich ewentualnych zakupów. Nano iDSD Balck Label pomimo swojej atrakcyjnej ceny posiada zestaw doborowych podzespołów:

 

1. Rezystory cienkowarstwowe ze ścisłej selekcji dla zapewnienia niskiego poziomu szumów i zniekształceń

2. Kondensatory tantalowo-polymerowe dla sekcji zasilania

3. Kondensatory TDK COG dla filtrów analogowych

4. Kondensatory Panasonic ECPUdla zapewnienia referencyjnego zasilania dla kości DAC

5. Analogowy potencjometr dla najwyższej jakości brzmienia

6. W pełni symetryzowany wzmacniacz słuchawkowy dla referencyjnej jakości dźwięku tak dla słuchawek zbalansowanych, jak i klasycznych Single-Ended

7. Wbudowany dławik iEMatch korzystający z rezystorów MELF dla precyzyjnej współpracy z nawet najskuteczniejszymi słuchawkami

 

Całokształt naszych układów i staranny dobór podzespołów składają się na całościowy sukces konstrukcyjny nano iDSD Black Label, który jest godnym sukcesorem swojego bardzo uznanego poprzednika. Dzięki wiedzy i determinacji udało się nam stawić czoła z produktami teoretycznie wyższej klasy. I to z podniesioną przyłbicą!

iDSD to jeden z niewielu przenośnych przetworników D/A, które potrafią z łatwością osiągać najwyższą jakość, zachowując przy tym zadziwiająco niską cenę rynkową, dzięki czemu nasz produkt może trafić do szerokiego grona odbiorców, a nie tylko nielicznych szczęśliwych wybrańców.

Tak więc proszę – weźcie swoje ulubione pliki audio i dajcie szanse nowemu iDSD. Nie zawiedziecie się!  

 

Dane techniczne:

 

 • Wymiary: 87 x 68 x 28 mm
 • Waga: 139g
 • Formaty: DSD 256/128/64/12.4/11.2/6.2/5.6/3.1/2.8, DXD 384/352.8kHz, PCM 384/352.8/192/176.4/96/88.2/48/44.1kHz, MQA 88.2/96/176.4/192kHz
 • Dynamika: >109dB(A)
 • THD&N (0dBFS): <0.004%
 • Napięcie wyjściowe: 2.15V (±0.05V)
 • Separacja kanałów: >99dB (@1kHz)
 • Impedancja wyjściowa: <240Ω
 • Wejście: USB 2.0 z wbudowaną technologią iPurifier
 • Wyjście: 1 x minijack 3,5mm, stałopoziomowe wyjście liniowe
 • filtry cyfrowe: 2 pozycje, 2 filtry
 • Wyjścia frontowe: 2 x wyjście słuchawkowe minijack 3,5mm, jedno bezpośrednie, drugie zintegrowane z iFI iEMatch
 • Wzmacniacz słuchawkowy: dual mono 2 x 285mW Direct Drive, bez kondensatorów sprzęgających
 • Sterowanie głośnością: analogowe, dwuścieżkowy potencjometr z wyłącznikiem, błąd współbieżności
 • Wyjścia słuchawkowe: 3,5mm TRRS kompatybilne z okablowaniem zbalansowanym
 • Dynamika (włącznie z DAC):  >109dB @3V (wyjście bezpośrednie), >107dB @0.5V (wyjście iEMatch)

 

 

2 lata gwarancji

CAMAX