Dziesięć lat po Aria 900, z dumą prezentujemy nową linię głośników Aria Evo X!

12-02-2024

Francuskie know-how, rozwój technologiczny, wyrafinowane wzornictwo, oryginalne funkcje i nie tylko, Aria Evo X kontynuuje swoje dziedzictwo dzięki gamie głośników uznanych za ich wydajność. Idealne, aby doświadczyć dźwięku Focal i cieszyć się ulubioną muzyką i filmami w domu.

Focal odświeża swoją kultową linię głośników Aria i wprowadza na rynek serię Aria Evo X.
Nowa rodzina kolumn Aria Evo X podąża śladami serii Aria 900, która przez dekadę cieszyła się ogromnym powodzeniem. Zastosowano w niej zmodernizowane technologie i wykończenie.
Serię Focal Aria Evo X tworzy pięć kolumn głośnikowych: kompaktowa typu monitor (Aria Evo X N°1); trzy smukłe konstrukcje podłogowe (N°2, N°3, N°4) i jeden modelowi do konfiguracji kina domowego (Aria Evo X Center).
W przetwornikach kolumn Aria Evo X zastosowano innowacje technologiczne charakterystyczne dla tej marki. Głośnik wysokotonowy TAM z odwróconą kopułką w kształcie litery M został następcą głośnika wysokotonowego TNF.
Ta innowacyjna zmiana ma gwarantować wierniejsze odtwarzanie wysokich tonów, zapewniając szersze spektrum przetwarzanych częstotliwości i to zarówno w górę, jak i dół pasma.

https://mdbaudio.pl/product/search?query=Focal+Aria+EVO