Informacje o wysyłce

 

  • Przesyłka kurierska przy przedpłacie na konto: 20 zł

(przy zamówieniu przekraczającym wartość 1000 zł - przesyłka gratis)

  • odbiór osobisty w salonie "MDBaudio" we Wrocławiu przy ulicy Gwareckiej 2 B - bez opłat 

 

Terminy realizacji zamówień:

Termin realizacji zamówionych produktów wynosi od 24 godzin do kilku dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, o ile podczas kontaktu z zamawiającym nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy. O ewentualnych brakach magazynowych oraz ewentualnym wydłużeniu terminu realizacji zamówienia, klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
"Czas realizacji" przy produktach jest poglądowy, może być nieaktualny, aczkolwiek staramy się na bieżąco aktualizować statusy.

Produkt dostępny od ręki - oznacza, że towar znajduje się w naszym magazynie i w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12:30 towar wysyłany jest jeszcze w tym samy dniu. Zamówienia złożone po godzinie 12:30 oraz w dni wolne od pracy zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego.

Status ten może również znaczyć, że towar znajduje się jedynie na ekspozycji. Przed zamówieniem proszę potwierdzić dostępność telefonicznie, bądź mailowo.

Produkt na zamówienie - prosimy o kontakt - oznacza, że towar prawdopodobnie jest dostępny u naszych dostawców (dystrybutorów) i może zostać wysłany do klienta w terminie 2-3 dni roboczych.

Brak towaru - czas realizacji zależny jest od przewidywanej dostępności towaru u dostawców.

 


Czas dostawy: 

Za czas dostawy uważa się czas od momentu nadania przesyłki przez sklep MDBaudio do momentu odbioru przesyłki przez klienta.

Czas dostawy towaru jest zależny zarówno od formy dostawy jak i sposobu płatności.

Dostawa firmą kurierską realizowana jest następnego dnia roboczego następującego po dniu nadania przesyłki przez sklep MDBaudio. Maksymalny czas dostawy przez kuriera to 2 dni robocze.

W przypadku płatności "przedpłata na konto" należy doliczyć czas niezbędny na zaksięgowanie środków na rachunku bankowym. Z reguły jest to dodatkowy jeden dzień roboczy.


Ograniczenia dostaw:

Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

 

Odbiór towaru przez klienta:

Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy stan przesyłki nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków Kupujący ma prawo nie przyjąć przesyłki lub spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody (rozbieżności zawartości przesyłki). O zaistniałym fakcie Kupujący powinien niezwłocznie poinformować Sprzedawcę.
 
Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.