Opinie o Nas

Informacje o wysyłce

 

Dostępne rodzaje wysyłek:

 

  • DHL - przesyłka kurierska przy przedpłacie na konto: 18,00 zł
  • DHL - przesyłka kurierska za pobraniem: 25,00 zł

(przy zamówieniu przekraczającym wartość 900 zł przesyłka gratis)


Możliwy jest również odbiór osobisty w salonie "MDBaudio" we Wrocławiu przy ulicy Gwareckiej 2B - bez opłat 

 

Terminy realizacji zamówień:

 

Termin realizacji zamówionych produktów wynosi od 24 godzin do kilku dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, o ile podczas kontaktu z zamawiającym nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy. O ewentualnych brakach magazynowych oraz ewentualnym wydłużeniu terminu realizacji zamówienia, klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Produkt dostępny (24h) - oznacza, że towar znajduje się w naszym magazynie i w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12:30 towar wysyłany jest jeszcze w tym samy dniu. Zamówienia złożone po godzinie 12:30 oraz w dni wolne od pracy zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego.

Status ten może również znaczyć, że towar znajduje się jedynie na ekspozycji. Przed zamówieniem proszę potwierdzić dostępność telefonicznie, bądź mailowo.

Produkt w magazynie zewnętrznym (2-3 dni) - oznacza że towar jest dostępny u naszych dostawców (dystrybutorów) i zostanie wysłany do klienta w terminie 2-3 dni roboczych.

Produkt niedostępny w magazynach (7-30 dni) - czas realizacji zależny jest od dostępności towaru u dostawców i wynosi od 7 do 30 dni.


Czas dostawy: 

 

Za czas dostawy uważa się czas od momentu nadania przesyłki przez sklep MDBaudio do momentu odbioru przesyłki przez klienta.

Czas dostawy towaru jest zależny zarówno od formy dostawy jak i sposobu płatności.

Dostawa firmą kurierską realizowana jest następnego dnia roboczego następującego po dniu nadania przesyłki przez sklep MDBaudio. Maksymalny czas dostawy przez kuriera to 2 dni robocze.

W przypadku płatności "przedpłata na konto" należy doliczyć czas niezbędny na zaksięgowanie środków na rachunku bankowym. Z reguły jest to dodatkowy jeden dzień roboczy.


Ograniczenia dostaw:


Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.

Odbiór towaru przez klienta:


Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy stan przesyłki nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków Kupujący ma prawo nie przyjąć przesyłki lub spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody (rozbieżności zawartości przesyłki). O zaistniałym fakcie Kupujący powinien niezwłocznie poinformować Sprzedawcę.
 
Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.